دهم ربيع‌الثاني سالروز رحلت فاطمه معصومه سلام الله عليها
حضرت معصومه سلام الله عليها عالمه محدثه آل طه بود و قدم جاي پاي حضرت زهرا سلام الله عليها گذاشت و همچون او در عرصه جهاد و تلاش براي اثبات حق كوشيد تا جايي كه جانش را فداي ولايت كرد و شهد شهادت نوشيد.
 
سبک زندگی
سرم را سرسری متراش ای استادسلمانی
سرم را سرسری متراش ای استادسلمانی
سر می زنیم به سلمانی‌های مدل به مدل و جور و واجوری که هر کدامشان عکس یک بازیگر معروف یا یک بازیکن فوتبال را زده‌اند سر در مغازه‌شان که بله، آن بازیگر یا بازیکن آمده‌اند اینجا و موهایشان را زده‌اند که این همه خوش‌تیپ شده‌اند یا ما هم بلدیم 4 لاخ موی شما را درست مثل فلان هنرپیشه بزنیم.
 
يکشنبه، 29 فروردين 1389 05:16:36
هر کسی برای زندگیش سبک و روشی دارد، بعضی راه و روش زندگی را در تیپ و قیافه به روزشان می دانند و  بعضی دیگر  منش زندگیشان مردم داری است هرچند ظاهر دلفریب روزآمدی نداشته باشند. برخی به دنبال ظاهرند و گروهی به دنبال باطن. بیایید ببینیم سبک زندگی یک مسلمان امروزی بر اساس آموزه های اسلامی چیست؟ این "سبک زندگی" حتماً زیباست...
هر کسی برای زندگیش سبک و روشی دارد، بعضی راه و روش زندگی را در تیپ و قیافه به روزشان می دانند و بعضی دیگر منش زندگیشان مردم داری است هرچند ظاهر دلفریب روزآمدی نداشته باشند. برخی به دنبال ظاهرند و گروهی به دنبال باطن. بیایید ببینیم سبک زندگی یک مسلمان امروزی بر اساس آموزه های اسلامی چیست؟ این "سبک زندگی" حتماً زیباست...
 
چهارشنبه، 25 فروردين 1389 07:24:59
بوی خوش زندگی
بوی خوش زندگی
اگر سری به فروشگاه های شیک و خوش آب و رنگ عطر و ادکلن بزنی، که مدام دارند قهوه دم می کنند تا بوی عطرها را قاطی نکنی و کاملا متوجه بوی عطرها بشوی، یکی عطرهای خنک و به عبارتی freshly green را توصیه می کند یکی دیگر می گوید که الان عطرهای شیرین و sweet روی بورس است و دیگری هم مدام روی این تکه کاغذ ها عطرهای گرم و تند یا spicy می زند که عطر سال همین است.
 
شنبه، 26 دی 1388 16:48:47
خوش تیپ باش؛ مومن!
خوش تیپ باش؛ مومن!
اگر نگاهی به دور و بر خودمان بیندازیم می بینیم که در محل کار و محیط دانشگاه و جمع های دوستی و محفل های خانوادگی، کسی که ظاهر آراسته تری دارد، بیشتر مورد احترام دیگران است و با اعتماد و اطمینان بیشتری مورد پذیرش جمع قرار می گیرد و به همین خاطر هم هست که فرمودند ظاهر آراسته و نیکو داشته باشید تا در جمع مثل خال رخساره مورد توجه باشید.
 
شنبه، 26 دی 1388 16:48:47
یک لایف استایل اسلامی
یک لایف استایل اسلامی
زندگی زیبا ، بخش متفاوتی در سایت استواست که قصد دارد سبک یک زندگی زیبا را بر اساس آموزه های دین اسلام و احادیث اهل بیت معرفی کند. به تعبیری یک لایف استایل اسلامی که می تواند در دنیای جدید راهگشای زندگی امروز ما باشد.
 
شنبه، 26 دی 1388 16:48:47
Copyright © 2011 - esteva.ir Powered by targan.ir ®