دهم ربيع‌الثاني سالروز رحلت فاطمه معصومه سلام الله عليها
حضرت معصومه سلام الله عليها عالمه محدثه آل طه بود و قدم جاي پاي حضرت زهرا سلام الله عليها گذاشت و همچون او در عرصه جهاد و تلاش براي اثبات حق كوشيد تا جايي كه جانش را فداي ولايت كرد و شهد شهادت نوشيد.
 
شاخص
 
«شاخص» بخش جدیدی در سایت استواست که قصد دارد شاخص‌های یک جامعه دینی و اسلامی را در ابعاد مختلف از منظر ولی فقیه -به عنوان هدایت‌کننده بخش‌ها و اقشار گوناگون در جهت اسلامی شدن- بررسی نماید.

يكي از گنجينه‌هايي كه بسیاری از مواقع از آن غفلت می‌کنیم، سخنانی است که بزرگان دینی عصر ما بیان می‌کنند و پس از توجه چند روزه به آن‌ها، به دست فراموشی سپرده می‌شوند. چه بسیار سخنان پرمایه‌ای که اگر به جای شعاری برخورد کردن، به آن‌ها عمل می‌کردیم، خیلی از دغدغه‌های فعلی جامعه ما حل شده بود. و چه بسیار فرمایشات گرانبهای دیگری که حتی در حد شعار هم به آن پرداخته نشد و به راحتی از کنار آن عبور کردیم.

ما در این بخش سعی داریم که در حد توان خود، راجع به موضوعات مهمی که امام خمینی قدس سره و مقام معظم رهبری بیان داشته‌اند، صحبت کنیم. یقین داریم که بازگو کردن فرمایشات این بزرگواران به عنوان ولی فقیه جامعه اسلامی، مهم‌ترین دغدغه‌های جامعه دینی ما را یادآوری می‌کند و سعی داریم به ولایتمداران در تشخیص راه‌های مدنظر ولایت فقیه کمک کوچکی کنیم.

امیدواریم بازگو کردن شاخص‌های بیان شده در موضوعات گوناگون، ما را به عمل بیشتر ترغیب کند.

 

 

   
Code : 6319

  بازگشت به صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی

نظر شما راجع به این موضوع چیست ؟

نام شما :
ایمیل شما :
وب سايت :
   
 
تعداد بازدید : 1551 تاریخ آخرین بروزرسانی : يکشنبه، 5 دی 1389 04:57:31
Copyright © 2011 - esteva.ir Powered by targan.ir ®