دهم ربيع‌الثاني سالروز رحلت فاطمه معصومه سلام الله عليها
حضرت معصومه سلام الله عليها عالمه محدثه آل طه بود و قدم جاي پاي حضرت زهرا سلام الله عليها گذاشت و همچون او در عرصه جهاد و تلاش براي اثبات حق كوشيد تا جايي كه جانش را فداي ولايت كرد و شهد شهادت نوشيد.
 
ترفند آبجوی آلمانی برای فروش محصولاتش در ایران
 
این شرکت که پس از مذاکرات فراوان نتوانست به مانند ماءالشعیرهای دیگر راهی برای تبلیغ کالایش در صدا و سیما بپردازد، متروی تهران را برای انتشار آگهی‌هایش انتخاب کرد.

به گزارش استوا و به نقل از مشرق، پس از درج گزارشی درباره تبلیغ یک آبجوی آلمانی در مترو تهران، شرکت وارد کننده این محصول که از تولید کنندگان عمده ماء الشعیر است، برای عرضه محصولات باقیمانده اش دست به ابتکار جالبی زد.


این شرکت که از معروف‌ترین سازنده‌های آبجوی الکلی در سراسر دنیاست، با ساخت روکشی برای محصولات خود، آنها را با نامی ایرانی به مصرف کنندگان این محصول قالب کرد.
گفتنی است این اقدام در پی واکنش های مردمی برای جمع آوری محصولات آلوده این شرکت انجام شد. آبجوی این شرکت که در سراسر جهان با 5.5 درصد الکل توزیع می شود در زمان رژیم پهلوی با عنوان شراب هامبورگی در کشور توزیع می شد. البته امتیاز این شرکت آلمانی به کشور انگلیس هم فروخته شده و قراردادهای فروش آن در شهر دورکینگ این کشور منعقد شد.


شایان ذکر است چندی پیش، مشرق با انتقاد از تبلیغ محصولات این شرکت در فضای عمومی متروی تهران نوشت: به تازگی یک شرکت بازرگانی ایران که امتیاز توزیع ماءالشعیر در کشور را اخذ کرده است به تبلیغ و توزیع نوعی از ماءالشعیر بدون الکل پرداخته است که کارخانه آن از معروف‌ترین سازنده‌های آبجوی الکلی در سراسر دنیاست.


اما این شرکت که پس از مذاکرات فراوان نتوانست به مانند ماءالشعیرهای دیگر راهی برای تبلیغ کالایش در صدا و سیما بپردازد، متروی تهران را برای انتشار آگهی‌هایش انتخاب کرد.
براساس این گزارش ایستگاه‌هایی از خط یک تهران تابلوهای بزرگی را برای تبلیغ این محصول اختصاص داده بودند.


همچنین نام این محصول به صورت انگلیسی نوشته شده بود تا افراد در نگاه اول نام سازنده آبجو و تولیدات شوم آن را به یاد نیاورد.

 


 

   
Code : 7612

  بازگشت به صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی

نظر شما راجع به این موضوع چیست ؟

نام شما :
ایمیل شما :
وب سايت :
   
 
تعداد بازدید : 1702 تاریخ آخرین بروزرسانی : چهارشنبه، 4 اسفند 1389 01:12:18
Copyright © 2011 - esteva.ir Powered by targan.ir ®