دهم ربيع‌الثاني سالروز رحلت فاطمه معصومه سلام الله عليها
حضرت معصومه سلام الله عليها عالمه محدثه آل طه بود و قدم جاي پاي حضرت زهرا سلام الله عليها گذاشت و همچون او در عرصه جهاد و تلاش براي اثبات حق كوشيد تا جايي كه جانش را فداي ولايت كرد و شهد شهادت نوشيد.
 
در راستای ترویج سبک زندگی آمریکایی صورت می گیرد؛
تبادل دانش‌آموزان آمریکایی با کشورهای مسلمان
 
شرکت آمریکایی پکس، در راستای پروژه تبادل فرهنگی کلینتون، با هدف ترویج 'سبک زندگی آمریکایی' در میان مسلمانان، اقدام به تبادل دانش‌آموزان دبیرستانی آمریکایی با کشورهای مسلمان منطقه نموده است..

به گزارش استوا،شرکت آمریکایی پکس در راستای برنامه تبادل فرهنگی با تاکید ویژه هیلاری کلینتون، دست به تبادل دانش‌آموزان دبیرستانی با کشورهای مسلمان جهان از جمله کشورهای خاورمیانه و آسیا زده است.
موسسه پکس با تبادل دانش‌آموزان دبیرستانی آمریکا با دیگر کشورها، سعی بر آن دارد تا این رده سنی را تحت تأثیر فرهنگ آمریکایی قرار دهد. این دانش‌آموزان پس از بازگشت به کشورهای خود می‌توانند نقش اسب تروا را ایفا کرده و با رویکردی آمریکامدار شروع به حرکت و فعالیت در جهت غربی سازی جامعه خود کنند.

اين برنامه ريزي ها كه در جهت تضعيف فرهنگ و دين جامعه هاي اسلامي شكل گرفته است با بودجه هاي فراواني از سوي دولت آمريكا مورد حمايت قرار گرفته و مي گيرد.
شعبه اصلی موسسه پکس در نیویورک قرار دارد. این موسسه با 40 سازمان انتقالی در نقاط مختلف جهان به تبادل دانش‌آموز می‌پردازد. این سازمان در نظر دارد در برنامه امسال خود به تبادل و انتقال دانش‌آموزان آمریکا با کشورهایی چون مصر، غنا، هند، اندونزی، مالزی، مراکش، عمان، تایلند، و ترکیه بپردازد.


موسسه پکس، این امکان را برای جوانان آمریکا و دیگر کشورها ایجاد می‌کند تا با خانواده‌ای در کشور دیگر زندگی کنند و به تحصیل در آنجا بپردازند. هر ساله 600 الی 800 دانش‌آموز دبیرستانی در این تبادل بین‌المللی از طریق پکس شرکت داده می‌شوند.
اقدامات این موسسه مورد توجه و تقدیر ویژه وزارت خارجه آمریکا و وزیر امور خارجه اش یعنی هیلاری کلینتون قرار گرفته است.

 

   
Code : 7678

  بازگشت به صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی

نظر شما راجع به این موضوع چیست ؟

نام شما :
ایمیل شما :
وب سايت :
   
 
تعداد بازدید : 1660 تاریخ آخرین بروزرسانی : شنبه، 7 اسفند 1389 02:18:54
Copyright © 2011 - esteva.ir Powered by targan.ir ®