دهم ربيع‌الثاني سالروز رحلت فاطمه معصومه سلام الله عليها
حضرت معصومه سلام الله عليها عالمه محدثه آل طه بود و قدم جاي پاي حضرت زهرا سلام الله عليها گذاشت و همچون او در عرصه جهاد و تلاش براي اثبات حق كوشيد تا جايي كه جانش را فداي ولايت كرد و شهد شهادت نوشيد.
 
تظاهرات مجازی؛‌ اوج توهم فتنه گران
 
وقتی به سایت‏ها یا رسانه‌های غربي و فتنه گران نگاه مي كنيم، به این توهم دچار می‏شویم كه هم‏اكنون میلیون‏ها نفر در ایران در حال تظاهرات خیابانی هستند، اما وقتی به واقعیت جامعه نظر می‏افكنیم، ملاحظه می‏كنیم كه این وازدگان سیاسی فرسنگ‏ها از مردم و فرهنگ مردم ایران دور هستند.

قران كریم در دو آیه خود [لقمان: 18 و حدید:23] تعبیری دارد به نام «مختال فخور» به معنای «خیال‏پرداز متكبر و فخرفروش» و جداً از چنین صفتی نهی می‏فرماید «مختال» كسی است كه در حد خیال و وهم زندگی ‏كند و از واقعیت بكلی دور است، «فخور» كسی است كه در خیال و وهم؛ خود و دوستان همراه خود را بزرگ فرض می‏كند، و متكبرانه سخن می‏گوید و عمل می‏نماید، اما همین آدم در وقت نیازمندی و احتیاج گردنش را در مقابل دیگران كج می‏كند.

این چنین شخصی از روی تكبر، روی از مردم بر می‏گرداند و با كوچك‏ترین موفقیتی از خوشحالی سر از پا نمی‏شناسد. با مواجه با اندك سختی و تلخ‏كامی دنیوی اندوهگین می‏شود و با احتمال پیروزی خوشحال و شادمان می‏گردد و البته كه این حالات از ظهورات انانیت و نفسانیت و غلبه تكبر و خودبزرگ‏بینی است.

با این مقدمه نگاهی گذرا به فراخوان‏ها و اظهارنظرهای ضدانقلاب ـ به ویژه در فتنه اخیر ـ بیاندازیم، وقتی به سایت‏ها، یا رسانه‌های آنها مواجه می‏شویم، به این توهم دچار می‏شویم كه هم‏اكنون میلیون‏ها نفر در ایران در حال تظاهرات خیابانی هستند، اما وقتی به واقعیت جامعه نظر می‏افكنیم، ملاحظه می‏كنیم كه این وازدگان سیاسی فرسنگ‏ها از مردم و فرهنگ مردم ایران دور هستند. و به‏عیان درمی‏یابیم كه با مشتی ترّهات از زبان وازدگان سیاسی مواجه هستیم كه پشت‏سر هم تكرار می‏شود.

هر كسی كه چند سالی در تهران زندگی كرده است، می‏داند كه ترافیك شب‏های عید تهران به ویژه در مناطقی كه به مراكز خرید نزدیك است، حقیقتاً وحشتناك و غیرقابل تحمل است، حتی ترافیك انسانی در مراكز خرید و خیابان‏های اطراف آن بی‏‏حد و حصر است.

اما وقتی این خارج‏نشینان وازده این ترافیك را به حساب فراخوان خود می‏گذارند و اعلام می‏كنند كه مردم خیابان‏ها را بستند، «از قیاسش خنده آمد خلق را» مصداق پیدا می‏كند، یا وقتی مردمی را كه طبق معمول در پیاده‏روها در حركت هستند، از فعالان جنبش آمریكایی ـ اسرائیلی سبز می‏خوانند... یا امثال این ترّهات؛ نمی‏داند از دست این موهومات بخندد یا به حال گویندگان بگرید. آنها چنان در شبكه‏های عنكبوتی خود تار دمیده‏اند تا شاید از این رهگذر بتوانند، شكاری درخور به دست آورند، اما بی‏چاره‏ها خود شكار خیال‏پردازی‏های متكبرانه خود ‏شده‏اند.

وقتی به سایت‏ها یا رسانه های آنها مواجه می شویم به این توهم دچار می‏شویم كه هم‏اكنون میلیون‏ها نفر در ایران در حال تظاهرات خیابانی هستند، اما وقتی به واقعیت جامعه نظر می‏افكنیم، ملاحظه می‏كنیم كه این وازدگان سیاسی فرسنگ‏ها از مردم و فرهنگ مردم ایران دور هستند

در اوج تظاهرات اعلامی خودشان پشت اینترنت می‏نشینند و آن‏لاین تظاهرات می‏كنند؛ آن هم تظاهرات مجازی. آنها باید از پنتاگون متشكر باشند كه چنین سیستمی راه‏اندازی كرد تا آنها بتوانند به راحتی و بدون هیچ‏گونه زحمتی در گوشه خانه‏های خود بنشیند و قهوه و كاپوچینو نوش‏جان كنند و در اینترنت تظاهرات كنند و شعار بدهند و خودشان را هم راضی كنند كه ما در حال مبارزه همه‏جانبه هستیم و به زودی جشن پیروزی می‏گیریم.

راستی این‏ها به چه بلایی گرفتار آمده‏اند؟ آیا جز این است كه شدت خیال‏‏پردازی و فخرفروشی آنها را چنان در بند توهمات كرده است كه تصور می‏كنند می‏توانند با پشتیبانی‏های مستكبران عالم به ویژه آمریكا و صهیونیست‏ها با جنگی روانی بر نظامی مردم‏بنیان كه نخستین نسخه مردم‏سالاری دینی و اسلامی را در برابر دید جهانیان قرار داده است، مبارزه كنند و آن را ساقط كنند.

آری

«چراغی كه ایزد برفروزد/ هرآن‏كس پُف كند، ریشش بسوزد».

طبعاً بر دشمنان قسم‏خورده این ملت هرجی نیست، به ویژه با اوضاع منطقه خاورمیانه اسلامی كه موج بیداری اسلامی همه استكبار را كلافه و سردرگم كرده است.

از دورغ‏پردازی‏های شبكه‏هایی چون بی‏بی‏سی و صدای آمریكا و صدای اسرائیل و دیگر شبكه‏های ماهواره‏ای یا سایت‏های صهیونیستی هیچ توقعی نیست؛ كه اگر آنها دورغ نبافتند و تكبر نورزند كه از ذات خود منسلخ شده‏اند.

ایراد كار فقط یك چیز است و آن اینكه تظاهرات مجازی است، آن‏لاین و آف‏لاین؛ هیچ كس در خیابان‏ها حضور ندارد، مگر مردمی كه در تدارك عید هستند، یا خسته از كار روزانه به منزل خود مراجعه می‏كنند و شما را به هیچ می‏انگارند.

اما روی سخن من با كسانی است كه روزی با این ملت بوده‏اند و هم‏اكنون در تار عنكبوتی دشمن گرفتار آمده‏اند و به این سخنان خیال‏پردازانه و ترّهات مكرر دل‏خوش كرده‏اند.

اگر در آغاز فتنه فضا غبارآلود بود و نمی‏شد حق را از باطل تشخیص داد، اما هم‏اكنون راه روشن شده است و غبار فتنه فروكش كرده است، و كاملاً می‏شود تشخیص داد كه در این تظاهرات مجازی چه كسانی حضور دارند: اوباما و كلینتون و شیمون پرز و سران دولت‏های استكباری و سازمان‏های جاسوسی در جلوی صف هستند، فتنه‏گرهای داخلی كه تلاش كردند خود را سران آن بنامند، به دنبال آنها در حركتند، رضا پهلوی، مسعود و مریم رجوی، بنی‏صدر، سلطنت‏طلبان، بهائیان، منافقان و خلاصه همه دشمنان دین و هویت این مردم در پشت سر در حركت هستند. ایراد كار فقط یك چیز است و آن اینكه تظاهرات مجازی است، آن‏لاین و آف‏لاین؛ هیچ كس در خیابان‏ها حضور ندارد، مگر مردمی كه در تدارك عید هستند، یا خسته از كار روزانه به منزل خود مراجعه می‏كنند و شما را به هیچ می‏انگارند. من و شما كجا هستیم، با اسلام عزیز و مردم مسلمان یا علیه آنها در توهمات مغرورانه گرفتار.


منبع: خبرگزاری دانشجو
 

   
Code : 7926

  بازگشت به صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی

نظر شما راجع به این موضوع چیست ؟

نام شما :
ایمیل شما :
وب سايت :
   
 
تعداد بازدید : 1569 تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه، 16 اسفند 1389 05:49:19
Copyright © 2011 - esteva.ir Powered by targan.ir ®