دهم ربيع‌الثاني سالروز رحلت فاطمه معصومه سلام الله عليها
حضرت معصومه سلام الله عليها عالمه محدثه آل طه بود و قدم جاي پاي حضرت زهرا سلام الله عليها گذاشت و همچون او در عرصه جهاد و تلاش براي اثبات حق كوشيد تا جايي كه جانش را فداي ولايت كرد و شهد شهادت نوشيد.
 
طرح نوروزي آرامش بهاري در امامزاده ها و بقاع متبركه برگزار مي شود
 
مديركل هيات هاي امنا،‌بقاع متبركه و موسسات خيريه سازمان اوقاف و امور خيريه از برگزاري طرح نوروزي 'آرامش بهاري' همزمان با آغاز سال تحويل در آستان مقدس امامزاده ها و بقاع متبركه خبر داد.


به گزارش استوا به نقل از ايرنا،'حميد عسگري' روز يكشنبه در نشست خبري افزود: مراسم تحويل سال به صورت ويژه در 800 امامزاده و بقعه متبركه شاخص سراسر كشور با برنامه هايي چون دعا و مديحه سرايي و با حضور قاريان و مداحان برجسته برگزار مي شود.


مديركل هيات هاي امنا،‌بقاع متبركه و موسسات خيريه سازمان اوقاف ادامه داد: برگزاري نمايشگاههاي محصولات فرهنگي و كتاب،اقامه نماز جماعت، ارايه خدمات به كاروان راهيان نور در مسير امامزاده ها و بقاع متبركه و برگزاري مسابقات فرهنگي از ديگر برنامه هاي سازمان اوقاف و امور خيريه در تعصيلات نوروزي است.
عسگري تصريح كرد: هماهنگي لازم در جلسات ستاد نوروزي استان ها صورت گرفته تا استانداران پيام نوروزي خود را از جوار امامزاده ها و بقاع متبركه سراسر كشور به اطلاع مردم برسانند.


وي، اهدا بسته هاي فرهنگي در روز اول فروردين، اعزام روحانيون به امامزاده ها و بقاع متبركه براي برگزاري مراسم تحويل سال و پاسخ به سوالات شرعي مردم و توزيع بروشور معرفي امامزاده ها و بقاع متبركه را از ديگر برنامه هاي اين سازمان در ايام نوروز برشمرد.


مديركل هيات هاي امنا،بقاع متبركه و موسسات خيريه سازمان اوقاف و امور خيريه يادآور شد: پيش بيني هاي لازم براي ارايه خدمات به مسافران نوروزي در جوار امامزاده ها و بقاع متبركه انديشيده شده و اين اماكن مقدسه به وسايل ايمني و كمك هاي اوليه مجهز شده است.
 

   
Code : 7997

  بازگشت به صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی

نظر شما راجع به این موضوع چیست ؟

نام شما :
ایمیل شما :
وب سايت :
   
 
تعداد بازدید : 777 تاریخ آخرین بروزرسانی : يکشنبه، 22 اسفند 1389 06:27:11
Copyright © 2011 - esteva.ir Powered by targan.ir ®