دهم ربيع‌الثاني سالروز رحلت فاطمه معصومه سلام الله عليها
حضرت معصومه سلام الله عليها عالمه محدثه آل طه بود و قدم جاي پاي حضرت زهرا سلام الله عليها گذاشت و همچون او در عرصه جهاد و تلاش براي اثبات حق كوشيد تا جايي كه جانش را فداي ولايت كرد و شهد شهادت نوشيد.
 
هرمی‌ای که ازمقدسات هم مایه می‌گذارد!
 
به تازگی شرکتی در تهران اقدام به فعالیت هرمی و تماس با افراد برای ثبت نام و فعالیت می‌نماید .


به گزارش استوا به نقل از جوان آنلاین ین شرکت با شگردهای خاص از جمله فروش محصولات مختلف شرکت Sony و LG تبلیغ نموده و به نوعی به مخاطبین خود القاء می‌نمایند که کار آنها بازاریابی است .

نحوه فعالیت در شرکت به این ترتیب است که هرکس که بخواهد در این شرکت فعالیت نماید باید ابتدا به مدت ۳ روز در شرکت اسکان یابد و در این مدت تمامی هزینه ها اعم از غذا و سایر امکانات به عهده شرکت می‌باشد و در عوض فرد در طول این مدت نباید با کسی تماس داشته باشد در غیر این صورت حذف می‌گردد .

همچنین افراد تماس گیرنده اظهار می‌دارند که تمامی کارهای ما مطابق گفته قرآن است و ما در این سه روز به نوعی اعتکاف انجام می‌دهیم و به خاطر خدا فعالیت می‌کنیم!

در صورت ثبت نام ، فرد فقط مجاز است ۲ نفر را معرفی نماید و آن افراد نیز دو نفر دیگر و به همین ترتیب ادامه می‌یابد و به ازای هر فرد ۱۰۰۰ دلار و به ازای هر ۶ امتیاز ۲۵۰ دلار به فرد داده می‌شود.
 

   
Code : 8006

  بازگشت به صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی

نظر شما راجع به این موضوع چیست ؟

نام شما :
ایمیل شما :
وب سايت :
   
 
تعداد بازدید : 815 تاریخ آخرین بروزرسانی : يکشنبه، 22 اسفند 1389 08:05:44
Copyright © 2011 - esteva.ir Powered by targan.ir ®