دهم ربيع‌الثاني سالروز رحلت فاطمه معصومه سلام الله عليها
حضرت معصومه سلام الله عليها عالمه محدثه آل طه بود و قدم جاي پاي حضرت زهرا سلام الله عليها گذاشت و همچون او در عرصه جهاد و تلاش براي اثبات حق كوشيد تا جايي كه جانش را فداي ولايت كرد و شهد شهادت نوشيد.
 
سربازان رژيم صهيونيستي دو قرآن را سوزاندند
 
سربازان رژيم صهيونيست در اقدامي ضد اسلامي در حمله به خانه‌اي در روستاي «جلوس» در كرانه باختري دو قرآن را به آتش كشيدند.


به گزارش استوا به نقل از فارس پايگاه فلسطين اليوم نوشت: يك شهروند فلسطيني روز گذشته از اقدام توهين‌آميز سربازان صهيونيست به مقدسات اسلامي و سوزاندن دو قرآن خبر داد.

«سحر بيدا» در اين باره گفت: هنگامي كه سربازان ارتش براي دستگيري همسرم، اسماعيل به خانه ما آمدند ما را در اتاقي مبحوس كردند و وقتي خارج شدم ديدم كه دو قرآن خانه ما سوخته است.

وي افزود: اين دو قرآن در خارج را در خارج از منزل ما كه در روستاي «جلوس» قرار دارد سوزانده بودند.
اين اقدام سربازان اسرائيلي در حالي است كه آنان در طول سال گذشته بارها به مساجد مختلف در كرانه باختري رود اردن حمله كرده و به شعائر اسلامي در اين منطقه توهين كردند.

در آخرين نمونه از اين اقدامات يك‌صد نفر از شهرك‌نشينان صهيونيست با حمايت سربازان رژيم صهيونيستي وارد مسجد «يونس پيامبر» در روستاي «حلحلول» در شمال شهر الخليل فلسطين شده و به مقام اين مسجد و مقبره منتسب به يونس پيامبر (ع) توهين كردند.

بنا بر اين گزارش، اين شهرك‌نشينان با ورود به مسجد با حذف آثار اسلامي، نمادهاي توراتي و تلمودي خود را در آن نصب كردند و به انجام اعمال عبادي مخصوص به خود پرداختند.
 

   
Code : 8007

  بازگشت به صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی

نظر شما راجع به این موضوع چیست ؟

نام شما :
ایمیل شما :
وب سايت :
   
 
تعداد بازدید : 825 تاریخ آخرین بروزرسانی : يکشنبه، 22 اسفند 1389 08:09:18
Copyright © 2011 - esteva.ir Powered by targan.ir ®