دهم ربيع‌الثاني سالروز رحلت فاطمه معصومه سلام الله عليها
حضرت معصومه سلام الله عليها عالمه محدثه آل طه بود و قدم جاي پاي حضرت زهرا سلام الله عليها گذاشت و همچون او در عرصه جهاد و تلاش براي اثبات حق كوشيد تا جايي كه جانش را فداي ولايت كرد و شهد شهادت نوشيد.
 
شبکه‌های معارف تی وی و عرفان تی وی راه‌اندازی شد
 
شبکه‌های تلویزیونی اینترنتی معارف تی وی و عرفان تی وی توسط دارالمعارف شیعی با حضور آیت‌الله حسین انصاریان راه‌اندازی شد.

به گزارش استوا به نقل از مهر، آیت‌الله انصاریان رئیس موسسه دارالمعارف شیعی در این مراسم راه‌اندازی شبکه تلویزیون اینترنتی معارف را کار دشواری دانست و تاکید کرد: از آنجا که این شبکه زمینه نشر معارف اهل بیست عليهم السلام در عالم را فراهم می‌کند از اهمیت بالایی برخوردار است.

در ادامه این مراسم مدیر عامل موسسه دارالمعارف شیعی از شبکه معارف تی وی به عنوان یک شبکه تلویزیونی اینترنتی ویژه معارف یاد کرد و گفت: امروز بهره برداری از ابزار تکنولوژی و ارتباطی در جهت نشر آموزه‌های دینی و معارف اهل بی در سطح جهانی یک ضرورت است که این مهم راه‌اندازی این شبکه را در اولویت قرار داد.

آیت پیمان سهولت در دسترسی و اجرای سریع برنامه‌ها را از مزیت اصلی این شبکه برشمرد و افزود: از آنجا که معمولا دریافت شبکه‌های ماهواره‌ای با محدودیت روبرو است، این شبکه تلویزیونی اینترنتی در هر کجا که شبکه اینترنت بشد امکن دسترسی را مهیا می‌کند.

علاقمندن به معرف اهل بیت عليهم السلام می‌تونند بری استفاده از برنامه‌های شبکه معارف از ساعت هشت تا 14 به نشانی WWW.ERFAN.IR و WWW.erfan.ir/tv مراجعه کنند
 

   
Code : 8021

  بازگشت به صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی

نظر شما راجع به این موضوع چیست ؟

نام شما :
ایمیل شما :
وب سايت :
   
 
تعداد بازدید : 2949 تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه، 23 اسفند 1389 06:20:35
Copyright © 2011 - esteva.ir Powered by targan.ir ®