دهم ربيع‌الثاني سالروز رحلت فاطمه معصومه سلام الله عليها
حضرت معصومه سلام الله عليها عالمه محدثه آل طه بود و قدم جاي پاي حضرت زهرا سلام الله عليها گذاشت و همچون او در عرصه جهاد و تلاش براي اثبات حق كوشيد تا جايي كه جانش را فداي ولايت كرد و شهد شهادت نوشيد.
 
در نظر سنجی از مردم آمریکا مشخص شد؛
فاکس نیوز مهمترین رسانه در ایجاد تنفر از اسلام
 
نظر سنجی ها نشان می دهد که آمریکایی ها، هرچه بیشتر شبکه فاکس نیوز را تماشا می کنند، بیشتر از اسلام متنفر می شوند.


به گزارش استوا به نقل از مشرق، بر اساس نظرسنجی موئسسه عمومی پژوهشهای دینی، آمریکاییهایی که فاکس نیوز را قابل اعتماد می دانند بیشتر عقیده دارند که مسلمانان تلاش دارند قوانین شریعت را اجرا کنند، در مقابله با افراط گرایی کم کاری کرده اند و بازرسی آنها ایده خوبی است.


فاکس نیوز شبکه خبری آمریکایی است و متعلق به رابرت مرداک صهیونیست است. وی با ساخت سریال ها و فیلم ها و محصولات رسانه ای مختلف، در زمینه اسلام ستیزی در فضای رسانه ای فعال است . شبکه فاکس نیوز به جناح افراطی جمهوری خواهان آمریکا گرایش دارد.


خیلی جای تعجب ندارد اما دیدن اینکه چگونه بینندگان فاکس نیوز با مردم معمولی متفاوت هستند جالب است:


65 درصد از جمهوری خواهانی که فاکس نیوز می بینند اعتقاد دارند که مسلمانان آمریکایی برای مقابله با افراط گرایی کار چندانی نکرده اند.


82 درصد از جمهوری خواهانی که فاکس نیوز می بینند اعتقاد دارند که شنود مکالمات افراط گرایان ایده خوبی است.


41 درصد از جمهوری خواهانی که فاکس نیوز می بینند اعتقاد دارند که مسلمانان آمریکایی قصد دارند قوانین شریعت را قوانین امریکا کنند. در حالی که در این مورد، تنها 23% از جمهوری خواهانی که سایر منابع خبری را می بیننند و تنها 22% از مردم عادی به چنین چیزی اعتقاد دارند.


بدین طریق، فاکس نیوز دیدگاه های بیندگان ثابتش را تغییر می دهد.
سایر آمارها نیز بدین گونه است: تنها 53 درصد از جمهوری خواهان طرفدار فاکس نیوز اعتقاد دارند که اطلاعات درستی در مورد اسلام دریافت می کنند. در حالی که این رقم در مورد جمهوری خواهانی که از سایر منابع اخبار را دنبال می کنند 34 درصد و در مورد مردمان عادی 46 درصد است.

شبکه فاکس نیوز به انعکاس واقعیت ها اعتقادی ندارد و هر جا که لازم بداند برای عملیات روانی دروغ پردازی می کند. این شبکه تلوزیونی چندی پیش درباره تحولات مصر نقشه ای را منتشر نموده بود که مصر را همسایه ایران معرفی می کرد.
 

   
Code : 8030

  بازگشت به صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی

نظر شما راجع به این موضوع چیست ؟

نام شما :
ایمیل شما :
وب سايت :
   
 
تعداد بازدید : 3006 تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه، 23 اسفند 1389 07:37:17
Copyright © 2011 - esteva.ir Powered by targan.ir ®