دهم ربيع‌الثاني سالروز رحلت فاطمه معصومه سلام الله عليها
حضرت معصومه سلام الله عليها عالمه محدثه آل طه بود و قدم جاي پاي حضرت زهرا سلام الله عليها گذاشت و همچون او در عرصه جهاد و تلاش براي اثبات حق كوشيد تا جايي كه جانش را فداي ولايت كرد و شهد شهادت نوشيد.
 
بازخواني بيانات بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي؛
پادشاه اردن داوطلب جنگ با اسلام و قرآن است
 
امام خميني رحمت الله عليه ضمن رد ملاقات با حسين اردني (پدر ديكتاتور فعلي اردن)، فرمودند: پادشاه اردن از خواب خرگوشي برنخاسته و داوطلب جنگ با اسلام و قرآن است.


بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حسين اردني پادشاه سابق و پدر ديكتاتور فعلي اردن را (كه دنباله‌رو پدرش است) فردي نامناسب براي حكومت در كشور اسلامي مي‌دانست و بر همين اساس مقابله جدي ملت‌هاي منطقه را با حكومت‌هاي دست‌نشانده غرب مطالبه مي‌كرد به‏طوري كه ايشان در مصاحبه‌ با روزنامه "تمپو " در پاسخ به سؤالي درباره ديدار با پادشاه اردن فرمودند: "چنين ملاقاتي انجام نشده است ".

گزيده‌اي از نظرات امام راحل درباره پدر ديكتاتور فعلي اردن به شرح زير است:

* حسين اردني در كشور خودش رسوا است


. . . حسين اردني همچه عرضه‌اي ندارند. آنها كه با سرنيزه مي‌خواهند حكومت كنند و با سرنيزه در جبهه ها ارتش بفرستند، آنها عرضه اين را كه با يك ملتي كه با شجاعت خود و تعهد خود به اسلام و روي گشاده به طرف مرگ مي‎رود، به طرف شهادت مي‌رود، تا مرز شهادت مي‌رود، نمي‌توانند مقابله كنند. صدام خودش را با دست خودش براي حماقتي كه داشت، به هلاكت رساند و حالا نوبت حسين اردني است. اينها در كشورهاي خودشان و در بين ملت خودشان رسوا هستند.
(صحيفه امام ج16ص15)

* پادشاه اردن از خواب خرگوشي برنخاسته و داوطلب جنگ با اسلام و قرآن است


حسين اردني است كه پس از تجربه برادر جنايتكارش، از خواب خرگوشي برنخاسته و داوطلب جنگ با اسلام و قرآن كريم شده و پيش‏قدم براي نام‎نويسي در اين جنايت و خيانت بر ملت و ارتش خود گرديده است. غافل از آنكه علاوه بر آنكه ملت اردن مسلمان است و هرگز با اسلام به جنگ برنخواهد خاست و در اين اسم‏نويسي توفيقي پيدا نخواهد كرد.


منبع: فارس
 

   
Code : 8033

  بازگشت به صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی

نظر شما راجع به این موضوع چیست ؟

نام شما :
ایمیل شما :
وب سايت :
   
 
تعداد بازدید : 3200 تاریخ آخرین بروزرسانی : سه‌شنبه، 24 اسفند 1389 03:43:16
Copyright © 2011 - esteva.ir Powered by targan.ir ®