کد :   8033
سه‌شنبه، 24 اسفند 1389 03:43:16 
http://esteva.ir
  پادشاه اردن داوطلب جنگ با اسلام و قرآن است  


بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حسين اردني پادشاه سابق و پدر ديكتاتور فعلي اردن را (كه دنباله‌رو پدرش است) فردي نامناسب براي حكومت در كشور اسلامي مي‌دانست و بر همين اساس مقابله جدي ملت‌هاي منطقه را با حكومت‌هاي دست‌نشانده غرب مطالبه مي‌كرد به‏طوري كه ايشان در مصاحبه‌ با روزنامه "تمپو " در پاسخ به سؤالي درباره ديدار با پادشاه اردن فرمودند: "چنين ملاقاتي انجام نشده است ".

گزيده‌اي از نظرات امام راحل درباره پدر ديكتاتور فعلي اردن به شرح زير است:

* حسين اردني در كشور خودش رسوا است


. . . حسين اردني همچه عرضه‌اي ندارند. آنها كه با سرنيزه مي‌خواهند حكومت كنند و با سرنيزه در جبهه ها ارتش بفرستند، آنها عرضه اين را كه با يك ملتي كه با شجاعت خود و تعهد خود به اسلام و روي گشاده به طرف مرگ مي‎رود، به طرف شهادت مي‌رود، تا مرز شهادت مي‌رود، نمي‌توانند مقابله كنند. صدام خودش را با دست خودش براي حماقتي كه داشت، به هلاكت رساند و حالا نوبت حسين اردني است. اينها در كشورهاي خودشان و در بين ملت خودشان رسوا هستند.
(صحيفه امام ج16ص15)

* پادشاه اردن از خواب خرگوشي برنخاسته و داوطلب جنگ با اسلام و قرآن است


حسين اردني است كه پس از تجربه برادر جنايتكارش، از خواب خرگوشي برنخاسته و داوطلب جنگ با اسلام و قرآن كريم شده و پيش‏قدم براي نام‎نويسي در اين جنايت و خيانت بر ملت و ارتش خود گرديده است. غافل از آنكه علاوه بر آنكه ملت اردن مسلمان است و هرگز با اسلام به جنگ برنخواهد خاست و در اين اسم‏نويسي توفيقي پيدا نخواهد كرد.


منبع: فارس
 

 

©2010 esteva.ir. All Rights Reserved